0
pl
US
SuperSmartSuper-nutrition Blog
X
× SuperSmart Kupuj przez tematyka zdrowotna Kupuj przez składnik Największe bestsellery Nowości Promocje Moje konto Blog Program lojalnościowy Język: Polski
Strona główna Program lojalnościowy

Program lojalnościowy

Stałe i znaczące korzyści dla naszych lojalnych klientów!

Wśród naszych klientów jest wiele bardzo lojalnych osób: miesiąc po miesiącu i rok po roku kupują większość produktów odżywczych w SuperSmart®. Zawsze staraliśmy się okazywać im wdzięczność za ich lojalność, przede wszystkim, stosując coroczne promocje, na które wielu z nich czeka z niecierpliwością. Dziś, dzięki wzrostowi produktywności jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjny i wyjątkowy w naszej branży program, który pozwoli naszym klientom korzystać ze stałych i rosnących zniżek na wszystkie zamawiane przez nich produkty.

Duże i progresywne zniżki. Zasada działania programu jest prosta:

Zasady działania programu

Program lojalnościowy obejmuje wszystkie produkty z katalogu SuperSmart® zakupione przez pocztę, telefon, faks czy wreszcie w witrynach www.supersmart.com oraz www.super-nutrition.com
- Wartość zakupów zawiera VAT, ale nie zawiera kosztów dostawy.
- Zniżki wynikające z programu łączą się ze stałą zniżką w wysokości 5% zarezerwowaną dla członków „klubu supersmart” (którzy wszystkich zakupów dokonują w witrynie www.supersmart.com i rezygnują z otrzymywania comiesięcznego podsumowania zamówień w wersji papierowej). Maksymalna łączna zniżka wynosi 30%.
- Korzyści wynikające z udziału w programie lojalnościowym SuperSmart® oraz w programie dla zlecających SmartPrescription wykluczają się wzajemnie. Zakupy zrealizowane w witrynie www.smartprescription.com lub u lekarzy zlecających, biorących udział w programie SmartPrescription, nie dają prawa do zniżek wynikających z udziału w programie lojalnościowym SuperSmart®.
- Zniżki wynikające z udziału w programie nie łączą się z żadną inną istniejącą zniżką (np. zniżką handlową lub udzielaną profesjonalistom, likwidacją zapasów, promocjami specjalnymi itp.). Zakupy produktów, których cena została obniżona w inny sposób nie powiększają salda zakupów w programie lojalnościowym.
- Zakupy poradników nie powiększają salda zakupów w programie lojalnościowym.
- Zniżki nabywa się na cały okres obowiązywania programu lojalnościowego.
- Łączne saldo zakupów uwzględnia wyłącznie zamówienia opłacone (np. w przypadku zamówień opłaconych czekiem saldo powiększane jest w momencie otrzymania czeku).
- Przejście z jednego progu na drugi nie może mieć miejsca w ramach jednego zamówienia. Przykład: gdy łączna wartość zamówienia przekracza 1000 euro, uzyskuje się zniżkę w wysokości 15% wyłącznie na następne zamówienia i jedynie po opłaceniu wszystkich wcześniejszych zamówień.
- Status rachunku klienta (wartość zamówienia i wysokość zniżki) można sprawdzić w witrynie www.supersmart.com po zalogowaniu się na stronie „Moje konto” w zakładce „zniżki” lub telefonicznie pod numerem 0820 200 800.
- Klienci, którzy osiągnęli zniżkę na poziomie 25% zapraszani są do klubu VIP Supersmart.com. Od tej pory mogą cieszyć się spersonalizowanymi korzyściami, w tym głównie zarezerwowaną dla nich sprzedażą prywatną.
- SuperSmart® zastrzega sobie prawo zmiany zasad programu lojalnościowego lub jego zakończenia w dowolnym momencie i bez konieczności przeprowadzania konsultacji. SuperSmart® dołoży odpowiednich starań, aby uprzedzić swych klientów o ewentualnej decyzji zakończenia programu. W razie zmiany zasad programu lub jego zakończenia SuperSmart® nie poniesie żadnej odpowiedzialności, czy to natury finansowej, prawnej czy innej.
- Program lojalnościowy (oraz sumowanie sald zakupowych) uruchomiony został 8 listopada 2005 roku.

© 1997-2019 Supersmart.com® - Wszelkie prawa do powielania zastrzeżone
© 1997-2019 Supersmart.com®
Wszelkie prawa do powielania zastrzeżone
x
secure